г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
3844949

МТА – МІЖНАРОДНА ТЕНІСНА АКАДЕМІЯ В КИЄВІ

Давайте знайомитись.

МТА відкрилася в курортній зоні Києва – Пущі-Водиці – в 2015 році як повноцінне спортивне містечко з продуманою інфраструктурою. Це комплекс закритого циклу, де системність, планування, комфорт спортсменів і гостей стали пріоритетним завданням.

Своїм створенням МТА завдячує мрії – зібрати талановитих дітей з території пострадянського простору і професійно навчати тенісу, оскільки аналогів Міжнародної тенісної академії немає в Україні, хоча вони достатньо поширені в Європі та світі.

Професійний теніс – це не тільки тренування, але і правильний спосіб життя. Спортсмен обов’язково повинен займатися плаванням, мати хорошу загальну фізичну підготовку, правильно харчуватися, стежити за здоров’ям, проходити спортивну реабілітацію та повноцінно відпочивати. Крім того, необхідно правильно організувати навчання дітей, тому що через необхідність постійно їздити на змагання, вони часто змушені вчитися екстерном. І для цього в МТА функціонує школа з онлайн-навчанням iQ school.

Біля центрального входу в академію – містка парковка. У центральному корпусі – спорт-бар для відвідувачів – комфортна зона очікування. Далі – вхід тільки за абонементами. Територія захищена від зовнішнього стороннього доступу, адже безпека – основний пріоритет МТА.

У центральному корпусі розташований спортивний басейн з чотирма класичними 25-метровими доріжками. Тут проводяться тренування і змагання з плавання.

З центрального корпусу можна потрапити в зали з критими кортами. Всього в академії 19 кортів: 9 ґрунтових (криті й відкриті), 9 з хардовим покриттям (криті) і 1 унікальний корт зі спеціальним амортизаційним паркетним покриттям, яке особливо дбайливо ставиться до ніг гравців, і тому ідеально підходить для тренувань навіть найменших спортсменів. На території МТА розташована похила тенісна тренувальна стінка, що дозволяє спортсменам самостійно відпрацьовувати удари.

Всі приміщення академії продумані і системно з’єднані між собою. Це дозволяє юним спортсменам перейти в будь-яке з них, не надягаючи верхній одяг і не вискакуючи розігрітими на вулицю.

Так, по спеціальному повітряному закритому переходу можна потрапити з центрального корпусу в кампус. Це чотириповерховий будинок, облаштований за блоковим принципом. У кожному блоці дві кімнати (на 2 і 3 людини),
просторий світлий санвузол, великий гардероб і передпокій.

Так само з кампусу діти по переходу або по вулиці можуть потрапити до їдальні. Тут встановлене професійне ресторанне обладнання, їжа готується тільки корисна, збалансована.

Інші сходи ведуть у великий тренажерний зал з новим технологічним обладнанням. В окремому приміщенні розташована установка TRX, є комфортні фітнес-студії для групових занять.

Особливий бонус МТА – Літня тераса з рестораном і басейном під відкритим небом.

Єдине приміщення, не поєднане переходами з іншими будівлями – це готель. Він спеціально розташований трохи осторонь і має окремий вихід за межі території академії та власну парковку, оскільки приймає не тільки гостей МТА, а й звичайних туристів. Хоча, звичайно, перш за все, він створений для батьків, які приїжджають до дітей, що навчаються в МТА.

Тут дбають про кожен крок дитини: як вона спить, їсть, тренується, вчиться, відпочиває, проходить реабілітацію і проводить дозвілля. Тільки так можна досягти високих результатів в професійному спорті і при цьому дати дитині необхідну турботу.

Київ, Пуща-Водиця, вул. Міська, 9
(044) 33 99 770
tennis-academy.com.ua

STATUS №21(4)
August 2021

Похожие посты

Оставить комментарий