г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
MTA_3

СЕКРЕТИ КРАСИВОЇ ФІГУРИ: ГРАЄМО В «ВЕЛИКИЙ» ТЕНІС І ХУДНЕМО!

Ви звертали увагу на те, як ідеально виглядають спортсмени? Жодної зайвої складочки, добре накачані м’язи, відкритий погляд, горда хода.

Естетику статури людини, що займається активним ізичним навантаженням, видно не тільки в спортзалі. Висока самооцінка, прекрасне самопочуття навіть у погану погоду, а ще можливість не обмежувати себе в модному гардеробі й відмовитися від закритого купальника на пляжі, що дуже актуально напередодні літа.

Секретів схуднення безліч: від дієт до радикального фізичного інтенсиву і повної відмови від їжі. Чи варто так ризикувати?

Фахівці впевнені, що для досягнення ідеальної фізичної форми не обов’язково морити себе голодом. Теніс для схуднення – набагато ефективніший, ніж дієти. До того ж, ви отримаєте естетичне і моральне задоволення від самого процесу.

Вихід на корт – це серйозне емоційне збудження, що активує виділення «гормонів щастя» – ендорфінів. Приводити себе у форму із задоволенням і користю для всього організму – принцип схуднення з тенісом. Це доведено і медициною, і психологією.

ТЕНІС – ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ СХУДНЕННЯ

Люди, які вирішили займатися «великим» тенісом заради схуднення, бонусом отримують комплексну вигоду. Даний вид спорту передбачає інтенсивне аеробне навантаження з елементами гімнастики, атлетики, силових вправ і т.п. Калорії спалюються не тільки в момент удару ракеткою по м’ячу, ще на корті доводиться постійно бігати й стрибати, а це – додатковий внесок в розвиток і зміцнення:

■ опорно-рухової системи (кістково-хрящової тканини),
■ серця і судин,
■ органів дихання,
■ координації.

Теніс допомагає не тільки схуднути. Заняття в спортивному клубі такого рівня, як Міжнародна тенісна академія в Києві (МТА), – це можливість знайти справжніх друзів і переформатувати власний графік життя.

Теніс допомагає схуднути, а також:

■ відмовитись від шкідливих звичок,
■ долучитися до здорового збалансованого харчування,
■ стабілізувати психоемоційний стан, порушений стресами,
■ повернути здоровий повноцінний сон,
■ налагодити особисте життя.

«Великий» теніс – це новий спосіб життя! Ті, хто приходять в МТА, щоб схуднути, залишаються з нами надовго

У Міжнародній тенісній академії проводяться індивідуальні та групові заняття з тенісу. Висококваліфікований тренер укладе індивідуальну програму корекції ваги, в якій неодмінно будуть враховані щоденні фізичні й емоційні навантаження, раціон харчування, режим релаксу та сну.

КАЛОРІЯ, МІНУС КАЛОРІЯ…

Секрет схуднення під час занять «великим» тенісом – досить простий: це поступове спалювання калорій і заміна жирової маси на м’язову. Щоб розуміти, скільки грамів ваги ви втратите протягом одного тренування, необхідно знати формулу витрати калорій. Втрата 3500 калорій під час фізичного інтенсиву – це схуднення на 450 грамів. Здоровим вважається спалювання 500-1000 грамів ваги за тиждень, тобто, необхідно втрачати 500-1000 ккал на день.

Чи варто зосереджуватися лише на одному тенісі? Для схуднення, тобто, поступового позбавлення від зайвої ваги, необхідно займатися також домашніми фізичними вправами, плаванням, ранковими пробіжками, тому витрату калорій необхідно підсумовувати.

Отже, до зустрічі
на тенісному корті!
Заради краси та здоров’я

Київ, Пуща-Водиця,
вул. Міська, 9
(044) 33 99 770
tennis-academy.com.ua

STATUS №19(2)
April 2021

Похожие посты

Оставить комментарий