г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
Fon_Ineks1

СОБАЦІ ПОТРІБЕН ВІДПОЧИНОК, А ІНЕКС ЗАВЖДИ НА ВАРТІ ВАШОГО СПОКОЮ!

Турботу про життя і здоров’я своїх рідних і близьких, про збереження свого майна, можна довірити тільки справжнім професіоналам!

Чим би ми не займалися, де б не перебували, нас завжди турбує питання безпеки сім’ї, житла, бізнесу. Наразі криміногенна обстановка в країні не проста. Але запобігти загрозі завжди легше і дешевше, ніж ліквідувати її наслідки. Ціну охоронних послуг не можна порівняти з ціною можливих втрат.

Приватна охоронна організація ІНЕКС забезпечує своїм клієнтам особисту безпеку, охорону осель і офісів, ресторанів і кафе, магазинів, складів, будівельних об’єктів, масових заходів, конвой цінних вантажів, здає в оренду сейфи. Іншими словами, в сфері забезпечення безпеки, ми можемо все.

Наше завдання полягає в тому, щоб ви ніколи не відчували тривогу за своїх рідних і за збереження свого майна. ІНЕКС забезпечить вам спокій, додасть відчуття впевненості, стане гарантом вашої безпеки!

СПЕКТР ПОСЛУГ:

ОХОРОНА КВАРТИР
ОХОРОНА БУДИНКІВ
ОХОРОНА ОФІСІВ
СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
ФІЗИЧНА ОХОРОНА
ОРЕНДА СЕЙФОВИХ КОМІРОК

 

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ІНЕКС:

ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
ІНЕКС має власний центр навчання охоронців і технічних фахівців.

 

ІННОВАЦІЙНІСТЬ
Наша охоронна служба використовує новітні методики забезпечення безпеки, сучасне обладнання, спецзасоби, озброєння, автотранспорт.

 

ДОСВІД
За довгі роки роботи нам часто доводилося вирішувати складні проблеми, пов’язані з особистою охороною і захистом різних об’єктів. І ми можемо впевнено стверджувати – немає таких завдань, з якими ми б не змогли впоратися.

 

КРЕАТИВНІСТЬ
Сфера безпеки не терпить стандартів. До кожної нової задачі ми підходимо індивідуально.

 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І ОПЕРАТИВНІСТЬ
ІНЕКС гарантує вам охорону і безпеку в Харкові і по всій Україні в режимі 24/7, моментально реагуючи на ситуацію, що склалася або тривожний сигнал.

 

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Ми оберігаємо не тільки життя наших клієнтів і їх майно, але також і їх репутацію. Вся інформація, яку ми отримуємо від замовника в ході нашої співпраці, залишається абсолютно конфіденційною.

 

INEX.SECURITY
INEX.GUARD
0 800 50 2098
INEX-GUARD.COM.UA

STATUS №19(2)
April 2021

Похожие посты

Оставить комментарий