г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
5
Знайти СВІЙ фітнес-клуб непросто. Проте, щоб знайти його – треба знати, що саме ви шукаєте. Ми назвемо п’ять підстав, за якими Superior Fit може претендувати на звання ВАШОГО клубу.

1. Місце

Superior Fit – новий, сучасний фітнес-клуб, що розташований у найбільш гарному та екологічно чистому місці Харкова – на території єдиного в Україні гольф-курорту. Тренування та заняття ми проводимо не лише в залах, а й на свіжому повітрі.

 

2. Команда

Superior Fit співпрацює лише з професіоналами. Будьте впевнені: найкращі спеціалісти Харкова – фітнес-тренри, інструктори з його та пілатесу, спа-терапевти, дієтологи, масажисти – працюють у нас.

 

3. Можливості

Superior Fit – це простора тренажерна зала, відокремлені зали для його ті фітнесу, студія пілатесу з унікальним обладнянням, wellness-бар із зручною зоною відпочинку. А на додаток: поряд – один з кращих спа в Україні – Superior Spa.

 

4. Гості

Superior Fit створений для людей, які завжди в гармонії з собою. Ми називаємо наших гостей – wellness-люди. Це ті, хто цінує екологію скрізь. У стосунках, у думках, у харчуванні, у догляді за тілом. Вони не терплять марної метушні та хамства, вони спокійні та оптимістичні.

 

5. Безпека

Superior Fit – фітнес-клуб преміум-класу. Ми високо цінуємо особистий простір кожного гостя. Розклад персональних тренувань та групових занять складено таким чином, аби ніхто нікому не заважав. Окрім того, ми завжди провітрюємо зали та постійно обробляємо обладнання.

пр. Академіка Курчатова, 1А,

Харків, Україна, 61108

www.superiorresort.com

Hotel: +38 050 400 10 32

Golf: +38 050 400 32 37

Spa: +38 050 303 20 60

Fitness: +38 099 790 60 90

Instagram: superior.fit

STATUS №17(6)
December 2020

Похожие посты

Оставить комментарий