г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
413AA105-1B97-4E71-BBBD-F7F3A0A390F4

За останні 2 роки Найбільш гастролююча співачка України
14 років на сцені, за весь цей час дала понад 2000 концертів
У доробку 6 студійних альбомів

Ірина, сьогодні Ви популярна українська виконавиця і автор пісень. Розкажіть, з чого починався Ваш шлях у музиці?

Я люблю музику ще з раннього дитинства. Пробувала різні варіанти, гуртки, наприклад, шахи, але мені завжди хотілось саме співати. Батьки зупинилися на моєму вподобанню та купили Yamaha. Років в 10 я вже почала писати пісні, ходила в музичну школу, їздила на фестивалі. Можна сказати, я завжди займалася музикою.

 

Ваш тато – музикант, проте батьки не хотіли, щоб Ваше майбутнє було пов’язане з творчою сферою. Поділіться, з чим це пов’язано?

Так, мій батько музикант. Знаючи, наскільки важко пробитися у шоу-бізнесі, він хвилювався за мене як за доньку, як  дівчину. Всі ми знаємо, що таке шоу-бізнес. В мене проста родина, в нас не було ні великих фінансів, ні зв’язків, тому були присутні хвилювання. Але все ж таки тато зрозумів, що це моя мрія і вирішив тому не перечити. Саме він відвів мене у музичну школу і став моїм першим вчителем. Після того, як ми вирішили займатися музикою, батько завжди був моєю підтримкою – з раннього дитинства і дотепер. Зараз він дуже радіє).

«Кожна пісня, яка є в моєму репертуарі, – моя гордість»

Відомо, що Ви є автором пісень. Де черпаєте натхнення і як народжуються тексти?

Мене надихає моє життя, мої друзі, рідні, кохання, моя країна. В мене дуже багато пісень про Україну. Також в мене є велика різдвяна програма, бо Різдво – моє улюблене свято. Завжди колядувала в дитинстві. Тому в мене є різдвяні пісні і колядки я теж співаю) На пісню «Малесенькі долоньки» безумовно дітки надихнули. Є звідки черпати натхнення. Головне знаходити час. Я завжди багато гастролювала і трошки не вистачало часу на творчість. А зараз, у карантин, я це надолужую. Готую новий музичний альбом, вже сьомий за рахунком, який вийде у 2021-му році. 7 треків, які зараз в творчій розробці. Зняла кліп на нову пісню. Ми готуємо багато творчих новинок для своїх прихильників.

 

Яка пісня є Вашою гордістю?

Кожна пісня, яка є в моєму репертуарі, – моя гордість. Я дуже прискіпливо відношуся до створення пісень. Поки вона не буде мені близька, гармонійна, не буде мені подобатися, я не зможу її співати. Спочатку повинна повірити у цю пісню я, а потім в неї вже вірить слухач. І тоді буде успіх. В моєму репертуарі дуже багато пісень, які стали хітами: «Малесенькі долоньки», «Ти тільки мій», «Чужі вуста», «Україна колядує», «Україна» і багато інших, які люди знають та співають на концертах. І це дуже приємно.

Ірина, хто підтримує Вас у Вашій творчості?

В творчості мене звичайно підтримують мої рідні, моя сім’я, мій чоловік. Хочу наголосити на тому, що я з простої родини. Бо ходять плітки, що в мене батько магнат і тримає оптовий ринок) Насправді це не так. В мене звичайні батьки, не магнати, не куркулі. Коли ми одружилися з чоловіком, він також був простим хлопцем. Ми мали незначний капітал, з якого стартували. Але, завдяки ентузіазму та великому бажанню працювати, ми досягли того, чого досягли.

Фінанси це звичайно дуже важливо, але набагато важливіше працювати, не здаватися та відчувати підтримку рідних. Саме це надає крила та надихає. Ти заряджаєшся і працюєш з максимальною віддачею.

Я пригадую початок своєї кар’єри, перші сольні концерти, які ми організовували, перше наше авто, на якому нас возив мій батько – це був Daewoo Lanos. В цій машині ми їздили всімох)) Чоловік спочатку сам клеїв афіші, а на сцені світило всього дві лампочки. Але все розвивалося. Це був довгий шлях. Я не стала популярною ні за два, ні за три роки, ні за п’ять. Я вже більше десяти років працюю на сцені. Це дуже міцний фундамент та великий досвід. Я пишаюся тим, що ми цього досягли саме своїми зусиллями, без якихось спонсорів, тільки своєю постійною працею і талантом.

Вся моя діяльність базується на сольних концертах, за весь мій шлях їх вже було більше двох тисяч. За цей час ми об’їздили всю країну, відвідали практично кожне місто України – і великі, і маленькі міста. Неодноразово бували на гастролях за кордоном, наприклад, в США, Канаді, Іспанії, Італії. Я була вражена підтримкою і дуже вдячна всім своїм прихильникам.

Що на Ваш погляд найскладніше у Вашій професії?

Є дуже багато непростих моментів. Глядач не бачить того, що відбувається за кадром. Він бачить завжди усміхненого артиста, при всій красі, максимально найкращу його сторону. Але над цим працює дуже багато людей. Написати пісню, записати її, пошити костюм, зібрати команду, зробити класний номер, зняти кліп, вийти в гарному настрої, в гарній фізичній формі. Постійні переїзди, не поспав, невчасно поїв – треба
виступати. Але я завжди якось з цим справляюсь, тому що люблю свою роботу. Мене надихає любов публік і адреналін, який тебе переповнює, коли виходиш на сцену. Це надає крила і ти забуваєш за всі складнощі за кулісами. Але найважче для мене в цій професії – це розлука з рідними. Я вже мама, і залишати діток вдома і гастролювати – це дуже складний для мене момент.

Пандемія COVID-19 сильно вдарила по шоу-бізнесу. Зараз неможливо планувати концерти. Але все-таки, поділіться планами на найближче майбутнє.

Пандемія змінила життя усіх. Постраждали усі сфери, але найважче все це переносить музична та культурна сфери. Але я не засмучуюсь, бо десь в глибині душі я навіть чекала такого моменту побуди вдома з рідними. Я дуже часто гастролюю, хотілося трошки відпочити. І власне така можливість настала. Звичайно, це все затягнулося і не видно просвітку. За це сумно і тривожно. Сподіваюся, що це скоро закінчиться і концертна діяльність відновиться, тому що глядач сумує за живими емоціями, контактом. Жодні онлайн-концерти не передадуть тієї енергетики, за якою люди приходять на живі виступи.

Я зараз маю багато часу на творчість. Тому не відчуваю стресу через те, що щось не так з культурною сферою. Ми записуємо пісні, готуємо альбом, знімаємо кліпи. Творчої роботи вистачає: фотосесії, зйомки, проєкти. Тому все одно в русі і в роботі.

Хочеться усім читачам побажати міцного здоров’я. Будьте обережними, дотримуйтеся усіх норм, тому що це така непроста і неприємна хвороба. Ми з чоловіком її перенесли. На щастя ми вже здорові і все добре, але це був непростий період. Тому, будь ласка, бережіть себе і намагайтеся налаштовуватися на позитив. Читайте книжки, гуляйте на свіжому повітрі, дивіться кіно, надихайтеся рідними, дітками і вірте в те, що це обов’язково якнайшвидше закінчиться!

«Успіх приходить в праці, тому той, хто працює, бов’язково буде мати результат»

Що для Вас означає успіх?

Для мене успіх – це любов публіки, повні зали глядачів, які співають твої пісні та залюбки приходять на твої концерти. Коли люди співають мої пісні вдома, дітки в школі, на різних
святах. Коли в садочку співають «Малесенькі долоньки». Це для мене найбільша нагорода!

Успіх приходить в праці, тому той, хто працює, обов’язково буде мати результат. Не зупинятися, працювати, не опускати руки. Сьогодні так – завтра інакше. Життя дуже цікаве!

STATUS №17(6)
December 2020

Похожие посты

Оставить комментарий