г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
IMG_004711

ПАРА SOLO & MUSIC STARS UA

16 травня у нічному клубі Bolero міста Харкова відбувся проект «Концерт українських виконавців та модне шоу дизайнерських суконь»!

Організаторами заходу виступили компанія та модний бренд ПАРА SOLO і музичний лейбл MUSIC STARS UA – Лілія Кухарчук та Юрій Бабаєв.

На головній сцені проекту з великим екраном виконували свої авторські пісні артисти різних жанрів та стилістики, серед яких нові зірки українського шоу-бізу: співачка Nadin, вокалістка Rina Ri та підлітковий співочий гурт Ля Стар, які були дуже моційно зустрінуті чисельними глядачами та гостями проекту!

гурт Ля Стар
Орина Тарасенко
(модель, акторка)
співачка Nadin
співачка Rina Ri

 

Основною метою проекту є можливість виступати на телеекранах, яку предоставляє компанія ПАРА SOLO на базі створеної музичної телевізійної платформи лейблу MUSIC STARS UA

 

актори фільму “Спадок”

Цього вечора також відбулася презентація трейлера фільму-серіалу «Спадок», виробництва студії parasolo films production, режисера Юрія Бабаєва, де на сцені своїми враженнями поділилися актори фільму, які були присутні на заході.

Всі присутні мали змогу побачити чудове дефіле дизайнерських суконь бренду у виконанні моделей агенцій з міста Харків, Старобельська та міста Краматорськ. Серед VIP-гостей проекту представники компанії-партнера Essens (Чехія) з презентацією нової продукції компанії.

Головним медіа-партнером проекту виступила ТВ передача «МоDне Життя з ПАРА SOLO..tv», яка виходить на 12 телеканалах України, ведуча Лілія Кухарчук. Журнал STATUS magazine, телеканал Simon (м. Харків) та телевізійна передача «Модне Сузір’я», телеканал Р1 та канал «АллатРа ТВ» (м. Харкiв).

Лілія Кухарчук, Юрій Бабаєв (ПАРА SOLO)

 

Наталія Польлоацька (компанія Essens)

 

гості проекту

STATUS №20(3)
June 2021

Похожие посты

Оставить комментарий