г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
Moskin-01

Топ-5 феєричних образів від ANDREAS MOSKIN для святкування Нового року 

До Нового року залишаються лічені дні, і щороку одним із актуальних питань постає, що ж одягнути в новорічну ніч, щоб виглядати по-особливому та привернути успіх прийдешнього року.

Згідно з палітрою символічно-успішних кольорів 2022 року, бренд чоловічих костюмів Andreas Moskin розробив ексклюзивну святкову лінію вишуканих смокінгів.

Беззаперечно, класика існує поза часом. Оскільки провідником 2022 року стане чорний водяний тигр, то саме чорний колір вітатиметься у вашому гардеробі та зокрема на новорічному святкуванні, й підкреслить ваш бездоганний смак. 


Також пріоритетним у вашому образі залишатиметься стриманість та елегантність. Тому дизайнерська колекція представлена і в актуальній лаконічній коричневій, сірій, білій кольоровій гамі, та навіть відтінку морської хвилі. Зокрема коричневий смокінг приверне його власнику стабільність, а також відчуття захищеності та спокою.

Образ в тандемі із сірим смокінгом сприятиме безсумнівній впевненості, а також винахідливості й творчості.

Білий вишуканий смокінг врівноважить енергетичні потоки для нового року. А колір морської хвилі, який відповідає стихії води, посприяє гармонії і розвитку.

Також при формуванні новорічного образу звертайте увагу на деталі.

Зокрема дану лінію смокінгів вирізняють такі ексклюзивні деталі:

 

 • шалеві лацкани із блиском;
 • проектування і пошиття виробів без звичної внутрішньої підкладки, а тільки із мінімальним застосуванням для міцності рукава та унікального декоративного бачення;
 • нижня петля на рукавах в оранжевій кольористиці;
 • подвійна кишеня із однієї сторони виробу;
 • нагрудна кишеня, яку можна доповнювати хустинкою-паше.

  В тандемі із піджаком-смокінгом ідеально поєднаються класичні штани приталеного крою, які зосередять акцент образу саме на святковому верху.
  Тим часом гармонійно доповнить стильний святковий образ і вишукане лакове взуття – оксфорди. Варто й зауважити те, що взуття слід обирати саме із якісної шкіри.

  Тож, слідуючи цим стильним рекомендаціям, ви не тільки виглядатимете неперевершено, а й зумієте вдало розпочати нову сторінку вашого життя у 2022 році.

Похожие посты

Оставить комментарий