г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
karti

Любите подорожувати і бажаєте втілити цю пристрасть в інтер’єрі власного будинку, офісу чи ресторану? Мрієте створити нестандартний інтер’єр, проявивши свою яскраву індивідуальність або організувати ефектне зонування простору? Думаєте, яким подарунком здивувати бізнес-партнера?

Enjoy The Wood пропонує елемент декору, який стане відмінним доповненням інтер’єру.

Творчі, волелюбні люди, які цінують практичність, креативність і мінімалізм обирають інтер’єр в стилі лофт. Гармонійне поєднання різноманітних архітектурних рішень – основна його концепція.

У такому просторі елементи старовини, потерті цегляні стіни, облуплені рами, металеві сходи і системи вентиляції, цілком природно виглядають поруч із сучасною технікою, практичними системами освітлення, хромованими деталями і дзеркалами.

Всілякі графіті, плакати, абстракції або навіть дорожні знаки будуть дуже доречні в загальній концепції стилю лофт.

Дерев’яна 3D-мапа в стилі мінімалізму, виглядає естетично і доречно в будь-якому дизайні (скандинавський, модерн, лофт і т.д.). Мапа світу з дерева ручної праці – це дуже неординарне рішення в інтер’єрі квартири, офісу, домашнього кабінету, робочої зони або концептуального закладу. Цікавий і екологічний елемент декору, який формує особливу атмосферу, задає стиль і характер.

ДЕРЕВ’ЯНА МАПА СВІТУ
Дерев’яна мапа створена, щоб зробити Ваш інтер’єр незвичайним. Вона прийшла на зміну старим нудним порожнім стінам. Карта в сотні разів краще будь-якої картини і набагато цікавіше рамок для фотографій.

БАГАТОШАРОВА МАПА СВІТУ
Дерев’яна 3D-мапа має три шари з різними кольорами для різних країн світу. Мапи можуть бути різних розмірів, тому підійдуть як для маленьких квартир, так і для просторих приміщень.

МАПА СВІТУ З ПІДСВІЧУВАННЯМ
Затишок створюють деталі. Мапа світу з підсвічуванням, яка надає індивідуальність і тепло, завдяки своєму освітленню.

ДЕРЕВ’ЯНА МАПА УКРАЇНИ
Мапа України прекрасно доповнить будь-який інтер’єр, буде прекрасно виглядати в офісі, спальні або привертати увагу гостей у вашому передпокої.

ПЛАН МІСТА
План міста – це швидше візуалізація мрії, ніж просто дерев’яний декор або сувенір для спогадів. Трирівневий план, надзвичайна затишна річ.

Тел.: +38 (093) 548 44 82; +38 (044) 338 70 24
www.enjoythewood.ua

Підтримка покупців: info@enjoythewood.ua
Facebook: enjoythewood
Instagram: enjoythewood  enjoytheleather

STATUS №14(3)
July 2020

Похожие посты

Оставить комментарий