г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
Maps44

EnjoyTheWood – це український сімейний бренд, історія якого обчислюється не тільки п’ятьма роками наполегливої роботи, а й сотнями тисяч посмішок щасливих володарів продукції.

Компанія EnjoyTheWood, заснована Ігорем і Мариною Фостенко, почалося, як і все геніальне – зі спонтанного рішення. Під час переїзду в новий офіс Ігорю не сподобалася порожня стіна в кімнаті, тому він вирішив для прикраси приміщення створити мапу з дерева.

Це було в 2014 році. А за 4 роки, розробивши всю документацію і отримавши патент на мапу, EnjoyTheWood почала просування на Kickstarter. Торгова марка і патент є гарантом якості та оригінальності товару.

Перший проєкт компанії зібрав понад 100 000 доларів (із запланованих – 15 000). Не зупиняючись на досягнутому, компанія розширила свій асортимент, та відкрила ще два проєкти, а саме шкіряне виробництво EnjoyTheLeather та закладенки ручної роботи MyBookMark. Минулого року команда запустила третій проєкт на Kickstarter і представила оновлену мапу світу – Багатошарову 3Д мапу світу. Заявлену суму для досягнення мети (5 000 доларів) вдалося зібрати в перші 6 годин, і через 4 дні кампанія вже зібрала 150 000 доларів.

Зараз 70% продукції EnjoyTheWood це експорт, в основному в США та Європу. Частину коштів, отриманих на Kickstarter, Ігор вкладає в покупку нових верстатів та оновлення асортименту.

Дерев’яна мапа створена, щоб зробити ваш інтер’єр незвичайним та цікавим. Вона прийшла на зміну старим нудним та порожнім стінам. Мапа в сотні разів краще будь-якої картини і набагато оригінальніше рамок з фотографіями.

Всі мапи EnjoyTheWood створюються на власному виробництві української компанії. До пакування мапа проходить багато етапів. 85% – це ручна праця. Використовуються тільки якісні матеріали. Мапи виготовлені з березової фанери.

Безумовний плюс мапи – простота в установці. Багато з покупців кажуть, що це захоплива гра, коли вся сім’я може взяти участь у встановленні мапи та потім разом відмітити всі країни, які відвідали. Вам не знадобляться спеціальні інструменти і багато часу, адже усе необхідне вже знаходиться в упаковці.

Не зупиняючись на досягнутому

Ігор Фостенко

Тел.: +38 (093) 548 44 82; +38 (044) 338 70 24
www.enjoythewood.ua

Підтримка покупців: info@enjoythewood.ua
Facebook: enjoythewood
Instagram: enjoythewood  enjoytheleather

STATUS №13(2)
Spring 2020

Похожие посты

Оставить комментарий