г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
1222

ВЕЛИКИЙ ТЕНІС – ВЕЛИКИЙ УСПІХ

«Посадити дерево, збудувати дім, виховати дитину», – так в древніх джерелах визначена місія людини на Землі. А виростити свою дитину ЩАСЛИВОЮ, тобто, успішною і здоровою – це вже усвідомлена мета сучасних батьків.

Сьогодні мова піде про дивовижну можливість виховати людину здоровою і успішною за допомогою тенісу, великого тенісу.

Багатогранну корисність цієї аристократичної гри люди помітили вже давно. Перш за все, королівські родини Англії і Франції. Та й в іншому цивілізованому світі були переконані, що всі благородні люди повинні грати в теніс.

Вчені та лікарі також одностайні в думці, що великий теніс є одним з найбільш корисних видів спорту. Адже він розвиває одночасно тіло, розум і емоції. За твердженням непохитної статистики саме тенісисти менш схильні до стресу, більш впевнені в собі, активні фізично й соціально. Останні наукові дослідження довели, що мозок тенісистів краще розвинений і захищений від несприятливих факторів цивілізації завдяки зміцненню нейронних зв’язків під час гри. А це, погодьтеся, дуже важливо!

Теніс допомагає сформувати такі важливі в сучасному світі якості, як відповідальність, дисциплінованість, вміння аналізувати, конкурувати, взаємодіяти з іншими людьми, приймати швидкі і правильні рішення. Тому наступний бонус великого тенісу в тому, що він сприяє виникненню корисних ділових зв’язків.

Великий теніс, до всього іншого, справжня сімейна гра. У ній не існує вікових та будь-яких інших обмежень. Вам просто цікаво бути разом!

А Ви знаєте, що більшість дітей обирає для себе вид спорту за таким оригінальним критерієм – «весело чи ні»? Так ось, майже всі діти вважають, що теніс – дуже веселий спорт.

Отже, основні аргументи на користь цієї благородної гри перераховані, тепер необхідно визначитися з місцем, де опанування великого тенісу в Україні відповідає професійним світовим стандартам.

Відповідь одна – Міжнародна тенісна академія (МТА) в столиці України. Це унікальний спортивний комплекс, в якому підготовка майбутнього тенісиста здійснюється за всіма правилами спортивної науки в професійних умовах.

Ваша дитина вчиться грати на тенісному корті з сучасним сертифікованим покриттям. За кількістю і різноманітністю тенісних кортів Міжнародна тенісна академія посідає провідне місце в Україні. На трьох локаціях МТА в Києві – 37 кортів з сучасним професійним покриттям.

Успіх Вашої дитини у великому тенісі залежить, в першу чергу, від тренера. Досвідчений уважний наставник розкриє талант, максимально розвине здібності, виховає справжню любов до спорту і здорового способу життя. В МТА сформований професійний тренерський склад. Головна тренерка – легенда світового тенісу Лариса Савченко, кращі українські і зарубіжні тренери з тенісу і загальної фізичної підготовки.

Додайте до цього плавання в спортивному 25-метровому басейні академії, здорове спортивне харчування, комплексний медичний супровід та фізичну реабілітацію, різноманітне дозвілля і активний відпочинок. МТА – це більше, ніж просто гра на корті. Це грамотна спортивна система, завдяки якій виростають справжні чемпіони!

Ви мрієте про якісну тенісну підготовку Вашої дитини, але живете в іншому місті? Для іногородніх тенісистів в МТА є комфортний кампус. У ньому – затишні кімнати, вікна яких дивляться на заспокійливий вічнозелений реліктовий ліс або на заряджену енергією сучасну будівлю фітнес-клубу. У кімнатах кампусу – зручні ліжка з ортопедичними матрацами, ергономічні меблі. У кожному двокімнатному блоці – містка гардеробна і компактний зручний санвузол. Кампус академії відповідає європейським стандартам такого житла. І будьте впевнені, Ваша дитина в абсолютній безпеці.

Також Міжнародна тенісна академія забезпечує спортсменам унікальний варіант загальної середньої освіти в iQ school, що є поєднанням:

• класичної європейської бордингової школи (освіта, проживання, харчування)

• сучасної спортивної школи (теніс, плавання, хореографія, ігрові види спорту, фітнес) • якісної онлайн-освіти (ліцензований освітній партнер – «Оптіма»)

• всебічного розвитку дитини.

До того ж, Ви завжди можете переконатися, що у Вашої дитини все добре, приїхавши в академію і зупинившись у затишному готелі МТА. Вас порадують не лише успіхи майбутнього чемпіона, але й сучасний фітнес-клуб зі спортивним басейном, де Ви теж можете корисно провести час. А цілюще повітря Пуща-Водиці наповнить Вас новими силами і здоров’ям!

А якщо Ваша дитина ще не визначилася з тим, який вид спорту їй підходить, – пропонуємо активний відпочинок в МТА під час літніх шкільних канікул. Не сумнівайтеся, турніри і майстер-класи, мовні курси і насичене спортивне дозвілля в МТА – нашій великій тенісній країні – наблизять той день, коли Ви почуєте: «Хочу грати у великий теніс!»

Будемо раді бачити Вас у Міжнародній тенісній академії!

Київ, Пуща-Водиця, вул. Міська, 9
(044) 33 99 770
tennis-academy.com.ua

STATUS №22(5)
September 2021

Похожие посты

Оставить комментарий