г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
3333

НЕРУХОМІСТЬ, ЩО ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ

Перший в Харкові проект, який втілює концепцію Live&Shop&Work&Play. Житловий комплекс, бізнес-центр, простір для шопінгу і розваг – все це High Hills.

 

ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ’Я

Басейн на даху з панорамним видом. У фітнес-центрі можна підтримувати форму і здоров’я, займаючись в групі або з персональним тренером. А SPA-центр допоможе розслабитися після роботи і зарядитися енергією.

 

ТУРБОТА ПРО ДОЗВІЛЛЯ

Проведіть романтичний вечір або зустріч з друзями в ресторані преміям-вежі. Побалуйте себе на шопінгу або споглядайте захід сонця в лаунж-зоні на даху. А якщо хочеться пройтися – Саржин Яр, Парк ім. Горького і Літопарк всього в 15 хвилинах пішки.

ТУРБОТА ПРО БЕЗПЕКУ

Всі аспекти безпеки контролює автоматизована система управління будівлею. BMS відстежує буквально все: подачу електрики, теплопостачання, роботу smart parking, електронну систему перепусток та пожежну сигналізацію.

ТУРБОТА ПРО ПРИВАТНІСТЬ

High Hills сконструйовано таким чином, щоб забезпечувати приватність кожному. Апартаменти не просто відповідають високим вимогам до елітного житла – але задовольняють найфантастичніші побажання. High Hills – простір, який стане вашим домом.

ТУРБОТА ПРО ДІТЕЙ

Для найменших мешканців доступні дитячий сад і ігрова кімната. А для всебічного розвитку дітей різного віку є студії творчості та гуртки. Крім того, спортивні заняття у фітнес-центрі і в басейні прекрасно підходять для підростаючого покоління – ваші діти будуть в захваті!

СТРОЙ СІТІ

DEVELOPMENT

 

STATUS №19(2)
April 2021

Похожие посты

Оставить комментарий