г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
Happy children playing tennis on playground

Яку школу обрати дитині?
Це запитання постає перед батьками і тоді, коли дитина тільки досягає шкільного віку, і коли школа, в якій дитина навчається, не зовсім влаштовує. Та й просто, майбутнє дитини постійно хвилює всіх відповідальних батьків. Адже життя щоденно ставить перед нами нові виклики: то карантин і вимушене домашнє онлайн-навчання; то несподівана проблемність здобуття закордонної освіти; то складність
поєднання занять спортом і навчання в школі через напружену логістику.

Разом з тим, маємо пам’ятати, що живемо в епоху інформаційних технологій, штучного інтелекту, швидкої передачі інформації й швидкого прийняття рішень. І ще дуже часто спостерігаємо ситуацію, коли випускник закінчує школу добре або відмінно, однак, не може застосувати свої знання в житті, не реалізовує свій потенціал.

Як же забезпечити саме ту базову освіту, яка буде потрібною дитині як професійна й життєва основа у майбутньому?
Унікальним для України та ефективним варіантом сучасної школи є iQschool, що розташована у курортній столичній Пущі-Водиці на території Міжнародної тенісної академії.

iQschool – це поєднання:
• класичної європейської бордингової школи (освіта, проживання, харчування)
• сучасної спортивної школи (теніс, плавання, хореографія, ігрові види спорту, фітнес)
• якісної онлайн-освіти (ліцензований освітній партнер – «Оптіма»)
• всебічного розвитку дитини.

Унікальність iQschool для Києва та України полягає в активному спортивному наповненні дня школяра, яку забезпечує інфраструктура МТА. Протягом навчання в iQschool учні формують особисте спортивне портфоліо, що згодом сприяє вступу в престижні виші світу.

Дитина, що обрала теніс як пріоритетний вид спорту, в МТА має висококласний тренерський супровід та сучасні інфраструктурні умови. Фітнес-зал зі спортивним басейном розвиває плавання як професійний вид спорту, служить для підтримання якісної фізичної форми юного спортсмена та здоров’я кожного школяра.

Для занять спортом чи фітнесом, тривалих екологічних прогулянок використовується велика територія МТА з фітнес-майданчиком, місцем для гри у волейбол та баскетбол. А для відпочинку та плавання є літня тераса з басейном.

iQschool – це гарантовано якісний освітній простір, кожен учасник якого має можливість навчатись та розвиватись у комфортних для себе умовах.

Відмінність iQschool від традиційної школи:

• нема групового розкладу навчання – є персональний: можна працювати на випередження і віддавати пріоритет серйозним захопленням
• нема уроку тривалістю 45 хвилин – є стільки часу, скільки потрібно кожному з урахуванням його індивідуальних особливостей
• нема підручників – є програмне забезпечення
• нема класу однолітків – є різновікова група
• нема домашніх завдань – є час для спорту, проектної діяльності та творчості
• можна обирати форму навчання: повний пансіон протягом семестру чи тижня, або звичайний шкільний день.

Загалом багато фізкультури та спорту, збалансоване харчування, розташування в санаторно-курортній зоні, часта зміна видів діяльності, справедливість (у школі з повагою ставляться до інтересів, талантів та вподобань учнів, прийняття їх такими, якими вони є); екологія слова, дії, турбота – є великими перевагами iQschool. Протягом навчального року Ваша дитина може протестувати iQschool,
перебуваючи в ній на пробному тижні чи місяці.

 

Оберіть дитині школу успішного майбутнього – iQschool

 

Київ, Пуща-Водиця, вул. Міська, 9
(044) 33 99 770
tennis-academy.com.ua/school-pansion

STATUS №15(4)
September 2020

Похожие посты

Оставить комментарий