г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
Fon_MTA

ЛІТО В МТА: 5 ПРИЧИН ОБРАТИ ТЕНІСНИЙ КЕМП У МІЖНАРОДНІЙ ТЕНІСНІЙ АКАДЕМІЇ

Літо… Це так приємно. А разом з тим і клопітно, бо ЩОДЕННО треба шукати якісь корисні заняття для дитини. І так цілих три місяці! Добре, якщо дитина займається або хоче займатися тенісом. В цьому разі, рекомендуємо влітку обов’язково побувати на тенісних зборах у Міжнародній тенісній академії.

НАЗВЕМО ДЛЯ ЦЬОГО 5 ПРИЧИН:

1. ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ’Я

Тенісний кемп МТА розташований у екологічній Пущі- Водиці – знаменитому національному курорті. До речі, більшість тенісних академій світу знаходиться саме в курортних місцевостях: морських, лісових, гірських. Теніс – це корисний для здоров’я вид спорту. От і в МТА – м’яке цілюще повітря Пущі-Водиці під час тенісних тренувань на відкритих кортах МТА стає основою своєрідної природної інгаляції. Майте також на увазі, що від Пущі-Водиці зовсім близько до центру Києва – всього 20 хв на автомобілі.

2. ЯКІСТЬ ТЕНІСНОЇ ПІДГОТОВКИ

Юних спортсменів виховує команда професійних і успішних тренерів, 70% якої – майстри та кандидати в майстри спорту України. Тренери МТА виховують справжніх тенісних чемпіонів, серед яких і переможниця юніорського Ролан Гарросу – Даша Снігур.

3. ІНФРАСТРУКТУРА ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ

■ 19 тенісних кортів;
■ спортивні зали для загальної та спеціальної фізичної підготовки;
■ плавальний спортивний басейн під дахом (25 м, 4 доріжки) та басейн під відкритим небом;
■ кампус: комфортні й стильні 2-кімнатні номери.

4. НАСИЧЕНА ПРОГРАМА

Щотижня – нова зміна.
Щодня – цікаві заняття: творчі й інтелектуальні класи, квести, походи до лісу, командні ігри, вистави, конкурсні програми, музичні вечори тощо.

 

5. АБСОЛЮТНА БЕЗПЕКА

Цілодобове медичне обслуговування і страхування. Корисне і смачне 4-разове харчування. Територія академії оснащена відеоспостереженням і цілодобово охороняється.

Літо в МТА – це, коли і дітям класно, і батькам спокійно

 

Київ, Пуща-Водиця, вул. Міська, 9
(044) 33 99 770
tennis-academy.com.ua

 

STATUS №20(3)
June 2021

Похожие посты

Оставить комментарий