г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
Horizontal_Foto_STATUS_1280x720_pix

Краса врятує світ:

Юлія Сосюкіна

засновниця та директорка туристичної агенції  «Креатив Вояж», президентка французького  представництва Міжнародного БФ «Родинний Фонд», членкиня організації «Ділові Українські Жінки», Посол доброї волі Європи від Міжнародної комісії з прав людини, Goodwill Ambassador IHRC,  володарка численних титулів відомих світових конкурсів краси, серед яких «Місіс Україна-2020», Mrs World International Ukraine 2020, Mrs Universe Monaco 2021, Ms World International USA Premier 2021, лауреатка премії «Жінка ІІІ тисячоліття», меценатка та активна волонтерка.

juliya_julci

  Юліє, Ви успішна бізнесвумен, володарка численних  міжнародних титулів краси, директорка і засновниця туристичної агенції             «Креатив Вояж», меценатка. Як починався Ваш шлях?

Все почалося з навчання… Я маю чотири вищі освіти. Першу, економічну, здобула для батьків у своєму рідному Харкові.  Диплом писала у департаменті  мерії міста. А вже далі вчилася за власним бажанням і обирала спеціалізації для душі. Маю дві вищі освіти з психології. Одна з них – як результат навчання у видатного професора Антоніо Менегетті. Це були виїзні навчання по всьому світу, навіть у Бразилії, Італії та Парижі. І , власне, четверта спеціальність  ‒ банківська справа.

Юність моя пройшла у Парижі. Там і народився мій син.

А ще багато років тому я мала бутик «Sonia Rykiel Paris» у Харкові. Я дуже тісно була пов’язана з модою, допомагала при закупівельних сесіях перекладати для байєрів з країн СНД у Парижі. Часто знімалася в рекламі.

Юліє, Ви володарка титулів «Місіс Україна-2020», Ms. World International Ukraine 2020, Mrs. Universe Monaco 2021, Ms. World International USA Premier 2021, лауреатка премії «Жінка ІІІ тисячоліття». Як допомагають  ці титули Вам у житті?

Завдяки всім цим титулам та конкурсам у мене з’явилася можливість виступати в Європі та розповідати про Україну, про рідне місто Харків та волонтерську діяльність. Вирішили, що звання міжнародної волонтерки для мене вже замало. Кілька разів я виступала в Ніцці та Монако на різних жіночих форумах. Швейцарія надала мені статус Goodwill Ambassador IHRC.

У жовтні 2022 року з представником міжнародного департаменту мерії Харкова Юлією Згурською ми виступили на міжнародній конференції у місті Нім (Франція). Розповідали, як живе Україна та Харків під час війни, які заходи вживаємо для захисту пам’яток архітектури, які маємо плани на майбутнє після війни. Це було дуже зворушливо…  Вся зала встала, плакала й аплодувала нам стоячи. Ми дали 18 інтерв’ю на всіх міжнародних каналах та медіаресурсах ‒ CNN, CBS News, New York Times, Le Figaro, BBC News, Deutsche Welle, Reuters та багатьох інших.

У той момент я зрозуміла, для чого мені потрібні були конкурси, титули та корони і як вони наразі мені допомагають!

Чи розділилося Ваше життя до 24 лютого та після? Чи змінилися Ваші погляди?

Знаєте, я завжди мріяла жити у Франції. Ця країна мені близька та зрозуміла. Але коли почалась війна, я зрозуміла, що не хочу їхати з рідної України.

Спочатку я поїхала в Ужгород, там і розпочалась моя волонтерська діяльність. За кілька місяців, з багатьох причин, було прийняте  рішення їхати до Франції. Перша й основна причина ‒ проведення різних благодійних заходів в Європі. Крім того, Франція ‒ це друга батьківщина мого сина. Наразі він здобуває там освіту.

Так я стала жити на дві країни, але щомісяця приїжджаю в Україну. Моя місія ‒ висвітлювати  проблеми України, взаємодіяти з іншими країнами, проводити різні заходи в Європі, спрямовані на допомогу.

Юліє, Ви президентка міжнародної  Благодійної організації « Родинний фонд», який відкрито з початку війни. Що плануєте робити далі?

Наш фонд допомагає інтернатам, дитячим будинкам, людям, які довгий час були в окупації та починають життя на новому місці. В центрі Харкова  працює найбільший дитячий гуманітарний штаб, куди матусі можуть прийти та отримати від фонду допомогу для немовлят й діточок.  Крім того, наша команда займається евакуацією тварин із прифронтових та деокупованих міст Харківської області, допомагає притулкам та розплідникам тварин кормами та необхідними речами.

Часто можна почути, що без медійної підтримки неможливо зібрати великі суми. Чи погоджуєтеся із цим?

Цілком згодна! Тому що завдяки багатьом дописам в медіа, люди змогли евакуюватися з Харкова, області та Маріуполя. Дуже багато людей донатять саме через знаходження інформації на сайтах чи соцмережах.

Юліє, Ви власниця туристичної агенції «Креатив Вояж». Як працює Ваш бізнес зараз?

«Креатив Вояж» досі функціонує, усі працюють в онлайні. Кількість людей, які подорожують, дуже скоротилася. Залишився невеликий процент людей, хто може собі дозволити подорожувати.

А про що Ви мрієте?

Мрія одна – Перемога України! І, звичайно, щоб були живі всі рідні та близькі люди, особливо ті, хто наразі перебуває у Харкові.

Яким бачите своє життя після перемоги України?

Треба бути реалістом. В Україні багато зруйновано інфраструктури, велика кількість людей залишилися без роботи. Ми можемо тільки сподіватися на допомогу, щоб заново все відбудувати. Звичайно, я мрію повернутися у своє улюблене місто, мирне та квітуче. Зараз наша команда робить все для цього.

Ми проводимо Ukrainian Fashion Film Festival у Каннах з величезною кількістю медіапідтримки з різних країн. Також нам допомагає мерія Канн, різні асоціації у Франції. Ми залучаємо селебриті Голлівуду та багатьох інших країн  для розголосу, що війна в Україні триває. Наше завдання – показати всьому світу нашу культуру,  наших талановитих і творчих особистостей, співаків, дизайнерів та інших.

Похожие посты

Оставить комментарий