г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
2

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – український гурт, який не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю, це музиканти, які в своїй творчості повністю дають волю почуттям та емоціям.
Найбільш гастролюючий гурт країни.

Сьогодні БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – популярний український колектив. На вашому рахунку 5 студійних альбомів, безліч хітів, пісні стають саундтреками до фільмів, концерти збирають повні зали по всій країні. А починалося все в закарпатському місті Мукачево. Розкажіть про свій шлях.

Як правило, знакові речі відбуваються у житті випадково, власне так і сталося зі створенням БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Ми зналися в творчому житті з музикантами – Ігорем Рибарем, Владом Воробцем та Сергієм Поповичем, з якими пізніше і створили перший склад гурту. Якось одного разу, гуляючи вулицями свого рідного міста Мукачева, я помітив, як мої друзі кудись дружно прямували, я запитав їх куди вони ідуть, з’ясувалось, що на репетицію, але у них сталася біда – барабанщик переїхав до іншого міста і я запропонував хлопцям побути їхнім барабанщиком, бо трохи вмів грати на барабанах. Ми почали свої репетиції в одному з місцевих Будинків піонерів, тоді ще гурт мав якусь іншу назву та згодом і вокаліст групи, який співав у той момент, теж кудись переїхав і я сказав, що побуду вокалістом. Ми знайшли нового барабанщика, придумали свою назву колективу і так зовсім випадково створився перший склад гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

Ми почали придумувати свої перші пісні, писати власну музику, а далі так усе пішло-поїхало і от сьогодні ми вже, волею долі, спілкуємося з вами.

Ваша музика заряджає і об’єднує слухачів по всій Україні. Чи могли уявити, що вас чекає такий успіх?

Я, звісно, не думав, що це все переросте у такі масштаби. Але я завжди вірив у свою справу і мріяв про те, що маю зараз. Наразі ми плануємо грати концерт на НСК «Олімпійський» – а це найбільший концертний майданчик в Україні. БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – кращий рок-гурт країни за версією найбільших українських премій. А це дійсно означає, що у нас неймовірна публіка, яка дуже сильно підтримує нашу команду і спільними зусиллями ми досягаємо таких вершин. Ми у 2019 році зіграли 174 концерти в Україні. Нам неймовірно пощастило, що нас хочуть чути у кожному містечку України, люди сім’ями приходять на концерти. Якби люди не ходили до нас на виступи, не любили нашу творчість, не співали в унісон пісні – ми б не отримали такого визнання в країні. Тисячі людей, що приходять на концерт, на півтори години стають одним цілим механізмом, і це – найцінніше, що ми маємо, як артисти. Взагалі, я вважаю, що БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – це про всі ті цінності, які потрібні нам у житті.

Що для вас особисті кордони? І як часто хтось переходить їх? Чи вмієте ви відстоювати особисті кордони?

Мої особисті кордони – це коли люди поводять себе, ніби ми знайомі з ними 100 років, а ми бачимось вперше. Якесь таке панібратство. Буває, коли люди слухають твою музику, знають тебе візуально, стежать за тобою в соцмережах і я розумію логіку того, що відбувається. Люди починаю вважати, що ми близькі друзі. Вони зі мною заочно здружуються, а я їх бачу вперше. І десь, наприклад, на заправці, людина до мене підходить і починає говорити на ти, хлопати по плечу. І це приносить такий невеликий дискомфорт. Хтось може сказати, що це зіркова хвороба, але повірте, це точно не так. Це просто захист свого особистого простору. І ось в такі моменти, буває, я нервую. Але це не так часто відбувається, у нас переважно доросла і свідома аудиторія, тому все добре. В основному прихильники нашої творчості обмежуються посмішкою і ввічливо просять про спільне фото. Тоді я ніколи не відмовляю.

 

Від лірики до драйву: в музиці і текстах БЕZ ОБМЕЖЕНЬ кожен обов’язково знайде щось для себе. Розкажіть, як відбувається робота над піснями?

Зазвичай, у мене в голові з’являється музика, я наспівую її на диктофон і вона там залишається. До моменту, поки у голові не з’явиться текст, який мені буде ідеально підходити під цю музику. Так і з’являються пісні БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Потім ми записуємо, зводимо, аранжеруємо це все на студії з командою та саунд-продюсерами.  До прикладу, остання наша лірична пісня «Поклянись.Поцілуй.Обійми.» вийшла у світ практично відразу, як тільки ми її закінчили записувати. Я відчув, що вона потрібна саме зараз, і ми випустили її на день народження гурту. Ми дуже раптово зняли кліп, і він неймовірно красивий! Головними героями відеороботи на нову пісню стали танцівниця Яна Цибульська (яка була моєю партнеркою на проекті «Танці з зірками») та її чоловік – Дмитро Жук. Подружня пара станцювала танець, у якому ніби прожила різні емоції: любов, спокій, ненависть, радість, розчарування. Це дуже сильний кліп. Кліп, в якому немає місця грі.

Нам було важливо показати кожну емоцію такою, як вона є, аби кожен, хто перегляне кліп – прожив її разом з нами.

Які особисті мрії та амбіції допомогла реалізувати вам ваша робота? А що ще в списку бажань?

Робота дає мені задоволення. Щаслива людина – та, яка займається улюбленою справою і тим самим заробляє собі на життя. У мене саме цей випадок. Я люблю свою роботу, і вона приносить мені задоволення і фінансову стабільність. Я без неї себе не уявляю. Ну, і це дає певні можливості – той же відпочинок, гроші, а гроші – це певна свобода, та й в цілому вони людям дають багато. А в списку бажань… хочеться коли-небудь, років через п’ять-сім, взяти паузу і виїхати кудись на півроку в глобальну подорож по світу. Якщо це буде можливо, буде круто!

2020-й рік повинен був бути більш вдалим, якби не пандемія. З кінця травня до кінця серпня 2020 ви робили великий тур «Безпечний Авто концертів» по всій Україні. Яка була ідея цього туру і як проходили концерти?

На початку карантину багато артистів прагнули продовжувати своє творче життя, але можливостей не було і всі швидко пішли в онлайн. Ми вичекали, зробили невелику паузу, бо на початку карантину була силасиленна таких онлайн-концертів, а потім разом з Міжнародною українською компанією «МАУ», Міжнародним аеропортом «Бориспіль» та «Благодійною біржою України» вирішили зробити онлайнконцерт на підтримку українських медиків та зібрати благодійні кошти для засобів їх особистого захисту. Ми зробили це не стандартно, не в студії, а у величезному ангарі, де постійно ремонтують літаки і в той момент теж ремонтували літаки, але для нас на один день припинили усі роботи і ми мали можливість провести там концерт, який подивилось дуже багато людей. Ми зібрали 180 тисяч гривень для українських медиків.

Потім, після цього концерту, нам захотілось живих виступів і наша команда вигадала насправді прекрасний формат, який просто висів у повітрі, цю думку нам вдалось вхопити першими. Це формат «автомобільних кінотеатрів», які розповсюджені по світу, зокрема в Америці, ми його трохи переробили і зробили з нього новий проект – з ідеї «автомобільного кінотеатру», в ідею безпечного «автомобільного концерту», де люди не контактують один з одним, окрім родин, які знаходяться в своєму авто, або біля них. Між машинами достатня відстань і усі глядачі приїздять в захисних масках. Витримані усі норми захисту та правила карантину, а також всі концерти погоджені з місцевими органами влади. 29 травня у місті Луцьку ми провели перший «автомобільний концерт» на 500 автомобілів, де майданчик був вщент заповнений. Після першого вдалого концерту ми вирішили поїхати у невеликий український тур кількістю до 12 міст. З червня місяця по серпень ми перебували у такому турі. Люди задоволені, щасливі у безпеці слухають свою улюблену музику та відпочивають родинами. В цілому на майданчику панує суцільне щастя, яке ми також отримуємо разом з нашими шанувальниками. Це дуже незвично, нестандартно і в той самий момент – дуже круто. Безпечні «автомобільні концерти» – це подія унікального формату, насправді. Хоч і замість оплесків чи щирого захоплення, яке ми звикли спостерігати у очах шанувальників на концертах – були фари та сигнали автомобілів, кожен вихід на сцену був до мурашок.

У сучасних реаліях виконавці повинні бути успішними не лише на живій сцені, а й у онлайн-середовищі. Ви отримали срібну кнопку YouTube і більше 100 000 000 переглядів своїх кліпів. Як оцінюєте ці результати і чи готові боротися за великі показники?

У нас прекрасні результати в мережі! Ми дуже вдячні нашимшанувальникам, які на 100% віддаються, як вживу на концертах, так і в онлайні. Ми завжди тісно комунікуєм з публікою, відписуємо на коментарі чи дякуємо за приємні слова. Це такий кайф, бачити, що все, що ти робиш – отримує таку шалену віддачу! Зараз на нашому YouTube-каналі близько 250 тисяч підписників і я чомусь впевнений, що зовсім скоро, можливо за рік, ця цифра сягне 1 000 000 людей. Наша колекція поповниться і біля срібної кнопки гордо встане ще й золота. Але найголовніше для нашої команди – зовсім не цифри. Головне – те, як люди реагують на наші пісні і кліпи. Ми завжди читаємо і бачимо усі коментарі. І так приємно знати, що хтось під наші пісні мириться після сварок, а хтось – робить пропозиції руки та серця. Ми неймовірно вдячні за таку віддачу.

 

Грати концерт на «Олімпійському» – мрія кожного артиста або групи. Для вашої групи це усвідомлення своєї популярності, багаторічна робота або просто майже здійснена мрія?

Насамперед, це результат нашої багаторічної роботи. Ми дуже багато працювали для того, щоб дозволити собі оголосити концерт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ на найбільшій концертній площадці нашої країни. Звісно, у нас присутнє почуття страху, це природньо. Вся наша команда дуже відповідально відноситься до цього. Над цим проектом, над концертом БЕZ ОБМЕЖЕНЬ на НСК «Олімпійський», працює дуже багато людей, які знають свою справу і по-справжньому горять нею. Це режисери, постановники, декоратори і дуже багато інших людей. А також, звісно, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ Agency, які зроблять все для того, щоб про цей концерт знала абсолютно вся Україна! Я впевнений, що ми досягнемо цілі і запалимо неймовірний концерт на честь дня народження нашої країни.

STATUS №19(2)
April 2021

Похожие посты

Оставить комментарий