г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
Horizontal_Foto_STATUS_1280x720_pix

Успішні люди мають обʼєднуватися заради майбутнього. Успіх – не лише бізнес і гроші, успіх – це міцна родина і щасливі діти, це наявність ресурсу, щоб ділитися з
іншими. Жінки – неймовірно багатогранні, їм під силу поєднувати всі складові успіху. Це мʼяка сила, яка тримає родини і навіть цілі країни.

27 травня в Park Hyatt Vienna відбудеться перший міжнародний благодійнийфорум мам та жінок, які підтримують Україну – Mothers for Ukraine Charity Forum

Його мета – об’єднати українських жінок, а також спікерів та компанії світового рівня, аби вкотре привернути увагу міжнародної спільноти до українського питання, зробити вклад у формування позитивного іміджу України й зібрати кошти на допомогу дітям та матерям в Україні.
Форум організовує засновниця Благодійного Фонду України «МАМА плюс Я» Наталя Сивак – мама 6 дітей, якій довелося рятувати їх від війни в Україні, телеведуча, івентор і благодійниця, яка навіть за тисячі кілометрів від України продовжує успішно керувати фондом і залучати меценатів з усього світу.


Серед спікерок форуму – успішні українки, мами й підприємиці, а також європейські діячки, які підтримують Україну.

Це Евгенія Дубінська, Діана Штайнер, Іва Нероллі, Тетяна Рибченко, Людмила Килівник, Анна Арутюнова, Gina Gardiner, Harriet Hala,        Ярина Усач, Ольга Погонишева та інші жінки.
На гостей форуму чекають виступи спікерів, дискусійні панелі з важливих питань, спілкування та можливості перспективних знайомств,         а ввечері – ексклюзивне after party з неформальним спілкуванням і цікавою програмою.
Кошти, зібрані на заході, будуть спрямовані на допомогу дітям, які постраждали від війни і залишаються в Україні.
Сьогодні ці діти постійно перебувають у стані стресу, часто страждають від недоїдання чи нестачі ліків, не мають можливості радіти дитинству.
В 2022 році в Україні було 67000 дітей, позбавлених батьківського піклування, 5000 з них – осиротіли через війну. 10 мільйонів українців потребують психологічної підтримки через травми, нанесені війною. Тисячі дітей мають не лише психологічні, але й фізичні травми від осколочних поранень чи ракетних обстрілів. Майже кожна дитина в Україні потребує допомоги.

автор фото: Андрій Андрієнко

Благодійний фонд України «МАМА плюс Я» – фонд з 15-річним досвідом допомоги українським дітям.

Фонд працює в напрямках адресної допомоги потребуючим, психоемоційної реабілітації дітей, цільової підтримки дитячих закладів і лікарень України, проведення благодійних івентів різного спрямування. За роки роботи допомога була надана понад 90000 дітей.
Більше про захід на сайті: https://mamaplusya.dp.ua/mothers-for-ukraine-charity-forum-in-vienna/

Mothers for Ukraine Charity Forum відбудеться 27 травня з 10:00 до 16:00,
charity after party evening – з 18:30. Локація: Park Hyatt Vienna за адресою Am Hof 2,
1010 Wien, Австрія.
***
З питань співпраці та реєстрації звертайтеся до організатора заходу Наталі Сивак:

+380 (67) 630 00 12 (Telegram/WhatsApp)

/ +43 660 2367493,

email: fondmamaplusme@gmail.com

Похожие посты

Оставить комментарий