г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
photo_2020-12-25_12-02-55
Чудовий новорічний подарунок своїм фанам зробила Народна артистка України Наталія Бучинська. Лірично-драматичний кліп на нову пісню «Океани»

«…Історія кохання. Любов, яка не має віку. Все, що переживає жінка, що відчуває її серце. Все в музиці і словах…»,

– так описує співачка історію, що стала в основі музичного відео.

Авторами чудової пісні стали композитор Андрій Сторож з гурту «Авіатор», а слова написала Олена Попова.

«Я захотіла особливу пісню. Сприйняла її, як виклик для самої себе. Попри чуттєву love story, вокальні партії змусили довго працювати в студії, щоб передати справжній вокальний драйв. Але я впоралася»,

– говорить Наталія Бучинська.

Основною локацією для зйомок відео був берег Київського моря. Режисер відео Валерій Гонський переконав всіх, що зовсім поруч з столицею є прекрасне місце і там необхідно знімати. А далі як в кіно. Все швидко, керовано і ефектно. За дуже короткий час кліп було створено і презентовано.

«Я дуже хотіла, щоб цей важкий 2020 рік закінчився на позитивній ноті. Тому, незважаючи на карантин, вибори, практично відсутність концертної діяльності, я активно займаюсь створенням нового матеріалу. Виснажлива робота в студії, зйомки в телепроєктах, проєкти для інтернету. Випуск відразу чотирьох нових треків в різних стилях і звичайно цей кліп. Ми змінили все. Коло мене нові люди, нові цілі і задачі».

«Це не пусті слова. 2020 рік навчив нас всіх берегти і цінувати найдорожче, що в нас є. Дружбу, спілкування і особливо – час. Часу в нас дуже мало, тому я намагаюсь встигнути якнайбільше».

STATUS magazine NEWS

Похожие посты

Оставить комментарий