г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
2

Більше, ніж теніс, більше, ніж фітнес

Міжнародна тенісна академія (МТА) в Пущі-Водиці. Географічно та адміністративно вона знаходиться в межах міста Києва. Так говорить карта.

А насправді – це просто інша планета. Повітря легке, м’яке і смолисто пахне хвоєю. Справжній реліктовий ліс, що обступив з усіх боків, допомагає геть забути про галасливе місто. Сучасний дизайн і розміри спортивного комплексу Міжнародної тенісної академії заздалегідь вселяють надію на хороший спортивний результат.

ТЕНІСНІ КОРТИ
Під’їжджаючи до МТА, перш за все, звертаєш увагу на тенісні корти. Їх багато. Вони різні. Одно- і двоярусні, криті та відкриті. 19 кортів! З сучасним професійним покриттям. 9 ґрунтових кортів (Сonipur Pro Clay, Швейцарія), 4 корти з хардовим покриттям (Premier Court, США), 5 хардових кортів (Play Flex Confort, Італія), еластичний паркет з професійним покриттям (Hard Sport Helsinki, Німеччина). Справжня тенісна країна. Однак, ви ж знаєте, що результативний теніс неможливий без хорошого фітнесу.

ФІТНЕС КЛУБ
Фітнес-клуб МТА – це мультифункціональний спортивний комплекс європейського рівня, розташований на території МТА у сучасній будівлі зі скла і металу з оригінальними дизайнерськими акцентами як зовні, так і всередині. Тренажерний зал радує професійними машинами здоров›я і динамічними фарбами інтер›єру. А повітря в МТА не просто комфортно свіже, але живе і чисте, завдяки унікальній вентиляційній системі.

ЛІТНЯ ТЕРАСА З БАСЕЙНОМ
Відкритий басейн з чистою водою, температура якої не опускається нижче +25 градусів. Зручні шезлонги в тіні і на сонці. Смачне гриль меню від талановитого шеф-кухаря. Дитячий майданчик. Спортивний майданчик на відкритому повітрі. Все для кращого курортного відпочинку!

СПОРТИВНИЙ БАСЕЙН
Такою ж чистотою води і повітря радує 25-метровий спортивний басейн Міжнародної тенісної академії. Тут Ви отримуєте повне задоволення. Перш за все, від плавання: правильним спортивним стилем задля результату або власним – для душі і розслаблення. До того ж, басейн також «прикрашений» дизайнерською родзинкою – оригінальним скляним переходом. По ньому зручно переміщатися з однієї частини комплексу в іншу. А ще можна зробити ефектне селфі.

КОМФОРТНИЙ ГОТЕЛЬ
Якщо Ви приїхали здалеку або вирішили залишитися в МТА на більш тривалий час, Вас чекають затишні номери готелю. Повсюдно Ви звертаєте увагу на дизайнерські фокусування у вигляді кружечків: на підлозі, на скляних дверях, оригінальному дзеркальному панно. Це невтомне нагадування про теніс – пріоритет Міжнародної тенісної академії.

СПОРТИВНИЙ БАР
Після інтенсивних фізичних навантажень організму потрібно підкріпитися і відновити водний баланс. Значить, пора в спортивний бар Міжнародної тенісної академії. Тут в комфортній обстановці приємно відпочити, випити смачний і корисний напій, перекусити і обговорити спортивні новини з іншими гостями Академії.

Будемо раді бачити вас у Міжнародній тенісній академії!

Київ, Пуща-Водиця,
вул. Міська, 9
(044) 33 99 770
tennis-academy.com.ua

Похожие посты

Оставить комментарий