г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
IMG_491222

ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ СПОРТИВНОГО ВЗУТТЯ ANDREAS MOSKIN

Andreas Moskin – це не тільки про класичні костюми та взуття, а й про кежуал та елегантність водночас.

Бренд Andreas Moskin визначає свою моду як «доступну, елегантну та комфортну», де натуральні тканини дарують відчуття розкоші та свободу. Дизайн та можливості нескінченних комбінацій — це те, чого вам бракувало для абсолютної самоідентифікації.

Нещодавно лінію ексклюзивного взуття Andreas Moskin доповнили стильні кеди із якісної шкіри із увагою до кожної деталі. Лаконічний дизайн та базова кольорова гама, а саме білого, чорного та коричневого, дозволяє кедам ідеально доповнити, як класичний костюм, виконаний із легких тканин, так і комбінацію шортів із базовою футболкою або ж футболкою-поло.

Дані моделі втілюють в собі поєднання стилю та мінімалізму, а також витонченості. Окрім того, творці бренду віддали належне й аспекту комфортності, що гарантує зручність незалежно від того, як довго ви у цьому взутті та за яких умовах. Тож, чи то прогулянка просто неба, чи то шумне гуляння до ранку – ви завжди почуватиметеся легко та невимушено у кедах нової літньої колекції Andreas Moskin.

Безсумнівно, особливістю є й те, що в сьогоденні класика чудово гармоніює із кежуал взуттям та зокрема кедами чи кросівками. Тож, сміло поєднуйте ваші костюми саме із таким взуттям, яке зробить ваш лук оригінальним і стильним.

STATUS magazine NEWS

Похожие посты

Оставить комментарий