г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
photo_2021-05-09_02-09-28

FASHION SHOW & КОНЦЕРТ УКРАЇНСЬКИХ ВИКОНАВЦІВ

16.05 у преміум закладі Bolero м. Харків відбудеться модний ТВ івент, модельне шоу дизайнерських суконь та концерт українських виконавців, від бренду ПАРА SOLO та музичного лейблу music stars ua. Організатори концерту дизайнеру ПАРА SOLO та світські особи – телеведуча Лілія Кухарчук та режисер Юрій Бабаєв (м. Київ ), учасники проектів Monte Carlo Fashion Week, де дизайнери проведуть шоу нової колекції у травні 2022 року. Та Milan Fashion Week.

Колекцію бренду будуть представляти моделі з Харкова та області, місцеві модельні агенції та представники модельних агенцій різних регіонів України, зі сходу, центру та півдня.

Проект відбудеться за підтримки телеканалів, як місцевих, міста Харків, так і всеукраїнських.

Основним медіа-партнером заходу виступає ТВ передача «МоDне Життя з ПАРА SOLO tv», яка виходить в ефірі більше 10 телеканалів в різних регіонах України: Полтава, Маріуполь, Хмельницький, Луганська область, Миколаїв та область, Вінниця, Суми та інш.

Медіа-партнер проекту STATUS magazine.

В рамках проекту буде виступ українських виконавців на всеукраїнській музичній платформі music stars ua, як унікальний шанс для музикантів різних стилів проявити себе на телебаченні України та заявити про свою творчість широкому колу глядачів.

Проект відбудеться у вигляді світського fashion-заходу та концерту, модельні фотосети, репортаж та інтерв‘ю для телеканалів, фото на брендволі заходу, спілкування з пресою та гостями, бізнес знайомства та інш.

 

Початок о 16:00

Адреса: проспект Ювілейний, 56 BOLERO, NC

Детальна інформація:

+380676889748

+380504626471

e-mail: parasolo@i.ua

instagram.com/para_solo_ukraine/

STATUS magazine NEWS

Похожие посты

Оставить комментарий