г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
Horizontal_Foto_STATUS_1280x720_pix

Шлях до власної справи:

Ольга Логінова

  olgaloginova_permanent     +380930651460

https://loganpermanent.com/

засновниця та керівник школи-студії з перманентного макіяжу
LOGANPERMANENT SCHOOL&STUDIO член ради професії КССК України, переможниця
чемпіонатів у категоріях EXPERT&PROFI, міжнародний тренер-викладач перманентного макіяжу з
досвідом більше 10 років, входить у TOP 10 кращих майстрів України.

 

Ольго, Ви успішна бізнес леді, засновник та керівник школи-студії з перманентного макіяжу
LOGANPERMANENT SCHOOL&STUDIO у місті Одеса, член ради професії КССК України, призер
чемпіонатів у категоріях EXPERT&PROFI, міжнародний тренер. Розкажіть із чого все починалося?

У меня був затяжний період у пошуку себе як особистості та майбутньої професії. Тривалий час я працювала адміністратором у студії краси. Бачила всю б’юті-сферу зсередини, і мені це імпонувало. Згодом я зрозуміла, що робота адміністратора докучлива і хочеться самореалізуватися та розвиватись далі. Далі я пройшла навчання з перманентного макіяжу, почала працювала майстром і вдень і вночі, щоб набратися досвіду та скласти портфоліо. Наразі працюю вже більше 10 років.

Які процедури проводяться у Вас в студії?
Основний напрямок у студії – перманентний макіяж. Виконуються процедури будь-якої складності: видалення, виправлення, перекриття.
Також у нас можна виконати різні ін’єкції краси: ботокс, збільшення губ, корекцію обличчя та інше. До речі, ін’єкції виконую власноруч.

Чи можливо за допомогою татуажу підкоригувати деякі нюанси зовнішності?

Так. За допомогою перманентного макіяжу однозначно можна скоригувати нюанси зовнішності. Перманентний макіяж для цього і призначений, щоб підкреслити переваги та приховати недоліки.

Ольго, розкажіть більше про Вашу школу перманентного макіяжу. Що включає курс навчання?

У школі проводиться офлайн навчання та онлайн за декількома напрямками. Наприклад, є базовий курс для початківців – для тих, хто з нуля вирішив освоїти нову професію. Також курси для підвищення кваліфікації, спрямований власне на майстрів із досвідом. Кожен працюючий майстер перманентного макіяжу може подати заявку на акредитацію та підтвердити її в нашій студії. Після закінчення курсів видається диплом міжнародного зразка, авторський диплом студії та рівень майстра КССК України. Ми гарантуємо безкоштовний консультаційний супровід випускників на постійній основі. Крім того, в нас є курс на тренера: для майстрів з великим досвідом, які бажають розпочати викладацьку діяльність.


Що повинен знати і вміти майстер перманентного макіяжу?

Найголовніше, майстер повинен дотримуватися всіх санітарно-гігієнічних норм, оскільки перманентний макіяж є потенційно небезпечною процедурою як для клієнта, так і для фахівця. По-друге, майстер постійно повинен вдосконалюватися, вкладати свої ресурси в розвиток
професійних навичок, навчатися та досягати найвищих результатів у виконанні сучасних технік.


Ольго, чи розділилося Ваше життя до 24 лютого та після? Як змінилися погляди?

Звичайно, моє життя розділилося до і після. Після 24 лютого я почала більше цінувати життя, власну роботу, свою професію. Намагаюсь все втілювати в життя, не відкладати на потім, жити тут і зараз у всіх сферах діяльності.

Як давно Ви відкрили студію у Німеччині? Чи є цей бізнес прибутковим у Європі?

Як показав час, особливо після того як почалася війна, б’юті-майстри затребувані та високооплачувані у всьому світі. Так, студія в Німеччині – це прибутковий бізнес. По-перше, ми єрозробниками професійного обладнання для перманентного макіяжу. По-друге, у нас багато учнів
та партнерів в Європі.


Ольго, про що мрієте зараз?

Звичайно ж, я мрію, як і всі українці, щоб все свавілля закінчилося, щоб ми мали можливість повернутися додому та жити спокійно, щоб небо було мирне та наші діти були в безпеці.
Що хочете зробити насамперед, коли настане перемога України?

Я плакатиму від щастя зі своїми друзями та близькими, коли настане Перемога України. Перш за все хочу відсвяткувати цю подію всім містом, усією нашою прекрасною країною. Впевнена, що почну більше цінувати кожну хвилину життя.

https://loganpermanent.com/

  olgaloginova_permanent 

Похожие посты

Оставить комментарий