г. Харьков, пер. Троицкий, 9-В
DSC_85331
  22 жовтня Бренд DEW by Olga Ignatyuk (Ольга Игнатюк) спільно  з Kuzmenko Pr&Events проведе показ моди у форматі LIVE STREAM online в унікальній локації.
Жіноча краса – поза трендами. Вона універсальна та вічна.
Бренд вишуканої білизни DEW by Olga Ignatyuk стирає межі між модою та мистецтвом. Він зосереджений на головному – на чесній красі земної жінки.
І він дарує жінкам мрію.
DEW by Olga Ignatyuk – для тих, хто любить себе і всіх, хто поруч. Для тих, хто цінує свою неповторну особисту красу. Для тих, хто не боїться нічого.
Локація показу «Велич жінки» від бренду DEW та Kuzmenko Pr&Events не випадкова і дуже символічна.
Показ буде проходити в стінах Центральної електростанції №1, що дала життя першому трамваю в Східній Європі – в Києві у 1898 році. Революція електрики 19 століття і революція краси 21 століття – в стінах пам’ятки архітектури, історичної будівлі по вул. Андріївської 19.
Тендітна жіноча краса, підкреслена дизайнером, прозвучить потужним контрапунктом до промислових машин. І переможе.
Саме з цього приміщення в кінці 19 століття Київ отримував електричне світло. І саме в цьому приміщенні сьогодні на всю Європу спалахне магічне сяйво жіночої краси.
Наші моделі – жінки, яких люблять. Вони і правда сяючі й незвичайні – немов під шкірою спляче сонце. Ви самі побачите це на показі.
А заслуга – бренду вишуканої білизни DEW by Olga Ignatyuk (Ольга Игнатюк).
Феноменальна працездатність, любов до краси і неймовірне вміння відчути потреби кожної жінки, побачити і створити індивідуальний акцент для кожної, розкрити та піднести її, зробити єдиною і неповторною – це дизайнер Ольга Ігнатюк та її бренд DEW.
Ольга ніколи не зупиняється на досягнутому, а про справу свого життя говорить: «У цьому бізнесі ви повинні працювати 24 години на добу і при цьому жити 300 років».
Розкішні твори DEW by Olga Ignatyuk (Ольга Игнатюк) створено вручну, за високими стандартами та технологіями, а команда бренду має за честь обрамляти красу кожної жінки, показати її унікальність
та красу.
Революція краси від DEW by Olga Ignatyuk та міжнародного агенства Kuzmenko Pr&Events – в Києві!
Не пропустіть!

Похожие посты

Оставить комментарий