Домой Уютный дом ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ УСПІШНОМУ ДЕВЕЛОПЕРУ

ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ УСПІШНОМУ ДЕВЕЛОПЕРУ

265
0

Єгор Масленніков, засновник КОМПАНІЇ «СТРОЙ СІТІ»

КІНЕЦЬ РОКУ — ПЕРІОД ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ І ПЛАНУВАННЯ ПОДАЛЬШИХ ДІЙ ДЛЯ ВСІХ КОМПАНІЙ. ЯКИМ БУВ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ МИНУЛИЙ РІК?
Рік, що минув, був для нас активним і плідним. Перше, що хочу зазначити, — динамічне зростання. 2019-й був для нас дуже продуктивним. Ми ставили перед собою досить амбітне завдання — увійти в ТОП-5 будівельних компаній Харкова. Й успішно впоралися із цим!
За спортивною термінологією наша компанія зійшла на п’єдестал і за деякими показниками заслужено займає провідні позиції, а саме в будівництві комерційної нерухомості Харківського регіону. З огляду на те, що наші конкуренти — компанії з великою історією, результат більш ніж гідний.

СЬОГОДНІ КОМПАНІЯ СТВОРЮЄ УНІКАЛЬНІ
ПРОЄКТИ В СЕГМЕНТАХ ВІД «КОМФОРТ» ДО «ПРЕМІУМ» З ВИКОРИСТАННЯМ
СУЧАСНИХ ТЕНДЕНЦІЙ ДИЗАЙНУ
І ТЕХНОЛОГІЙ БУДІВНИЦТВА

КОМПАНІЯ «СТРОЙ СІТІ» досить ДИНАМІЧНО РОЗВИВАЄТЬСЯ ОСТАННІМ ЧАСОМ. У ЧОМУ СЕКРЕТ УСПІХУ?
КОМПАНІЯ «СТРОЙ СІТІ» за короткий період еволюціонувала від будівельної компанії до регіонального девелопера. Ми вийшли на рівень організатора, який аналізує ринок, формує висновок про найбільш ефективне використання земельних ділянок, організовує будівельний процес, формує канали продажів і керує нерухомістю. У такий спосіб отримуємо кінцевий результат.
Запорука розвитку — стратегічне мислення, досвід і розуміння економічних процесів (макроекономічних, зовнішніх чинників тощо). Девелопер успішний завдяки правильному поєднанню всіх перерахованих функцій для реалізації наміченої стратегії.

ЧИМ ОЗНАМЕНУВАВСЯ ПОТОЧНИМ РІК ДЛЯ КОМПАНІЇ «СТРОЙ СІТІ»?
Організатори премії «Український будівельний олімп» визнали IT park Manufacture «Кращим проектом IT-нерухомості України 2019 року». Цю нагороду ми здобули за реалізацію унікального багатофункціонального проекту, застосування інноваційних технологій, створення умов безпеки й комфорту. Ми створюємо єдиний простір для зростання продуктивності, комфортного життя і якісного відпочинку: величезні приміщення з можливістю вільного планування, квартири та апартаменти для резидентів і гостей, зелені місця й відокремлені від шуму території, торгові майданчики й елітні магазини, авто- і велопаркінги. Ми поєднали атмосферу затишку, стилю й свободи та створили новий формат успішної співпраці, щоб люди могли ефективно розпоряджатися часом і піднімати свій бренд на якісно вищий рівень, розвивати бізнес і планувати сміливе майбутнє.

IT PARK MANUFACTURA — ПРОЕКТ, ЯКИЙ ВИ ПОЧИНАЛИ У 2018 РОЦІ І НА СЬОГОДНІ ВІН ПЕРЕБУВАЄ В АКТИВНІЙ СТАДІЇ БУДІВНИЦТВА. ЧИ БУДУТЬ НОВІ ЛОКАЦІЇ ТА ЦІКАВІ ПРОЄКТИ У ЦЬОМУ РОЦІ?
КОМПАНІЯ «СТРОЙ СІТІ» порадує новим проектом — БФК High Hills, який планується в улюбленій локації харків’ян — ст. м. «Наукова». Це найбільший у Харкові багатофункціональний комплекс площею 60 000 м2, який будується одним пусковим комплексом. Будинок складається з двох веж, об’єднаних великим стилоба­ том. Флагманський проект втілює три стандарти — економіка, ергономіка й екологія. Проект максимально відповідає вимогам і перевагам сучасного покупця. У ньому спроектовані багаторівневі тераси, унікальний міст, що з’єднує вежі, басейн на даху, зони барбекю, SPA-комплекс, фітнес-центр, сигар-lounge, галерея бутиків, дитячий розвивальний центр — усе, що потрібно для комфортного життя й активного відпочинку міського жителя. Ми поставили перед собою найвищу планку: High Hills — на одному рівні зі знаковими проектами столичного ринку.

Харків потребує сучасних і водночас красивих будинків, які сформують його обличчя й зроблять містян щасливими. Це наше місто. Ми його любимо. Поділяємо слоган «Любити Харків — працювати для людей».

stroycity.com.ua

067 574 26 00

STATUS №12(1)
February 2020

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here